торфовища 5.ua

Через тління торфовищ у столиці перевищена концентрація шкідливих домішок у повітрі - СЕС Києва

  Головне управління СЕС у Києві зафіксувало перевищення концентрації шкідливих домішок у повітрі у столиці через тління торфовищ у Київській області.

  Про це заявив керівник київської СЕС Олег Рубан, повідомляє "Радіо Свобода"

  Рубан зазначив: "Зараз ми отримали інформацію про перевищення у деяких районах, реєструємо перевищення у 1,3 до 2 разів. Це незначне перевищення для доби, але воно існує".

  Керівник столичної СЕС також зауважив, що протягом доби фіксується зменшення концентрацій шкідливих домішок у повітрі. "Зареєстровано перевищення гранично допустимих шкідливих речовин в повітрі, саме продуктів горіння. Перевищення ангідриду сірчистого в 1,3 до 2 разів майже по всьому Києві. Максимальну концентрацію ми реєструємо вранці з 5:00 до 8:00… в районах, які максимально наближені до території горіння, в 2, 3, є і в 4 рази. Це вранці, в період формування так званого смогу. При зміні погодних умов протягом доби від ранку ми реєструємо зниження цих концентрацій", – підкреслив Рубан. 

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні, 19 жовтня 2015 року, у ДСНС заявили, що площа тліючих в Київській області торфовищ збільшилася до 122 га. Нагадаємо, що станом на 7:00 18 жовтня 2015 року в 11 районах Київської області рятувальники гасили 22 локалізованих осередків тління торфу на загальній площі близько 106 га.

  Попередній матеріал
  Зубко: На борту затонулого катера "Іволга" могли перебувати до 44 осіб
  Наступний матеріал
  На катері "Іволга" була вимкнена радіолокаційна система - Зубко
  Теги:
  Loading...