variety.com

"Зоряні війни" встановили черговий рекорд касових зборів

  Сьомий епізод "Зоряних війн" зібрав рекордні $208,8 млн у перший вікенд прокату в США.

  Таким чином культова сага побила рекорд "Світу Юрського періоду", який у червні зібрав $208,8 млн, пише Lb.ua з посиланням на Variety.

  Водночас у світовому прокаті "Світ Юрського періоду" зостався першим з невеликою перевагою - $525 млн проти $517 млн. Однак це лише завдяки тому, що в Китаї "Зоряні війни" виходять у прокат лише з 9 січня.

  Творці фільму сподіваються, що численні фанати культової саги допоможуть зібрати рекордну касу у 3 мільярди доларів. Тим часом потроху стають відомі потробиці, коли і що чекати від восьмого епізоду саги. Він має вийти на екрани 26 травня 2017 року. Рівно через 40 років і один день після прем"єри першого фільму. Масштабні зйомки вже за кілька тижні почнуться в Лондоні.

  Як повідомляв 5.ua, сьомий епізод "Зоряних воєн: Пробудження сили" заробив, за попередніми оцінками, близько $55 млн на нічних показах, які стартували в США в ніч на 18 грудня. Таким чином він побив рекорд фільму "Гаррі Поттер і Дари смерті: Частина 2", який у 2011 році за такий самий час зібрав $43,5 млн.

  Попередній матеріал
  "Самопоміч" про держбюджет: "Ми за кота в мішку голосувати не будемо"
  Наступний матеріал
  "Рейтинг критика" оголосив короткий список найкращих дитячих та підліткових книжок року