Завершено повторний розтин тіла Майкла Джексона

  Завершили повторний розтин тіла Майкла Джексона. Про це повідомляє видання "Лос-Анджелес Таймс" із посиланням на власні джерела. Огляд провів приватний паталогоанатом, найнятий родиною Джексонів. Близьких не задовольнили результати офіційного розтину: висновки експертизи не змогли однозначно відповісти, від чого помер співак і які ліки він приймав перед смертю. Особливо родичів цікавить роль лікаря, який доглядав зірку в останні години.

  Родина Джексонів готується поховати найвідомішого зі своїх синів і братів, та не раніше, ніж знатиме про причину його смерті. Тіло Майкла передали до рук приватного паталогоанатома, а його родички взялися за організацію похорону. Сестри  - Латойя і Джанет - відвідали маєток брата, їхня матір - вгамовує сум у крамницях. Усе - під пильним оком американської преси.

  Ховаючись за затемненим склом авто, Джексони передають слово друзям родини, зокрема - превелебному Джессі Джексону, знаному правозахиснику.

  Джессі Джексон, священик: "Зрозуміло, що вони незадоволені результатами розтину. Саме тому і хочуть, щоби його ще раз провели незалежні фахівці. Є чимало питань, наприклад, дванадцятигодинна прогалина між тим, коли Майклу стало недобре і тим часом, коли медики заявили, що він не дихає. Що сталося у цей час? Ми не знаємо..."

  Майкл Джексон помер 25-го червня. Швидка забрала співака непритомним із його будинку в Лос-Анджелесі та відвезла до лікарні. За кілька годин він помер, так і не прийшовши до тями. Останнім поп-зірку бачив його лікар - Конрад Мюррей. За попередніми даними, саме він дав співакові сильне знеболювальне, після чого він упав у кому через проблеми із серцем. Лікар уже давав свідчення поліції. Але вони не задовольнили правоохоронців, тож медика викликали на другий допит.

  Метт Елфорд, адвокат Конрада Мюррея: "Нас запевнили, що Мюррея не підозрюють у причетності до смерті Майкла Джексона. Але він свідок подій, що призвели до смерті співака, тому поліція і прагне знову з ним поговорити".

  Результати офіційного розтину будуть відомі за кілька тижнів, висновків приватного фахівця Джексони не оприлюднюють.

  За таких обставин фанатам зірки залишається вірити пліткам або ж - вшановувати пам`ять Майкла. Одні - збираються біля його маєтку, інші - покладають квіти до зірки Майкла Джексона на голлівудській Алеї слави. Найдавніші прихильники співака зібралися у нью-йоркському театрі "Аполло", де їхній кумир виступав ще 40 років тому разом із братами у складі "П`ятірки Джексонів".

  "5 канал"

  Попередній матеріал
  У центрі Кракова впав літак
  Наступний матеріал
  Транзит газу через Україну до Європи - обговорюють у Брюсселі
  Теги:
  Loading...