bbc.co.uk

"ВВС Україна" оголосила переможців "Книги року-2015"

  Найкращою книгою року за версією "ВВС-Україна" стала збірка оповідань Василя, а в номінації "Дитяча книга року ВВС-2015" перемогла книга Андрія Бачинського.

  У п'ятницю, 12 грудня, "ВВС Україна" оголосила переможців премії "Книга року ВВС-2015", представленою в партнерстві з Культурною програмою Європейського банку реконструкції і розвитку. Так книгою року ВВС-2015 стала збірка оповідань Василя Махна "Дім у Бейтінґ Голлов", а в номінації "Дитяча книга року ВВС-2015" перемогу здобула книга Андрія Бачинського "140 децибелів тиші".

  "Прочитавши "Дім у Бейтінґ Голлов", я із задоволенням поділюся радістю, яку отримав від цього твору. Яскрава і глибока проза Василя Махна заслуговує на те, щоб якомога більше людей познайомилися з нею. Я сподіваюся, що звання переможця Книги року BBC допоможе цій книзі знайти ще більше читачів, і бажаю пану Махну творчої наснаги", - прокоментував редактор Європейського Хабу Bсесвітньої служби ВВС Артем Лісс.

  "140 децибелів тиші" - це книга, у якій на читача чекає цілий вир пригод. Її головні герої - вихованці дитячого будинку для глухих дітей, а динамічний сюжет твору занурює нас у світ цих персонажів - хлопчика і дівчинки. Ми раді підтримати книгу, яка відкриває дитячий розум до сприйняття життя людей, що відрізняються від інших. Ми всі знаємо, наскільки важливим є зміцнення культурного розмаїття у призмі майбутнього", - зазначив керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи і Кавказу Френсіс Маліж.

  Премії "Читач року-2015" отримали Євген Іванченко за рецензію на книгу Андрія Любки "Карбід" та Олена Нестеренко за рецензію на книгу Андрія Бачинського "140 децибелів тиші".

  Нагадаємо, крім Махна, на премію "ВВС-Україна" претендували Юрій Винничук,Андрій Любка, Артем Чапай і Валерій Шевчук. Серед номінантів на "Дитячу книга року ВВС-2015" були також Оксана Лущевська та Антон Сіяника.

  Як повідомляв 5.ua, тогоріч найкращою книгою року за версією "ВВС-Україна" став роман Софії Андрухович "Фелікс Австрія".

  Попередній матеріал
  Вперше за 24 роки незалежності прем'єра намагалися побити біля трибуни – Стойко
  Наступний матеріал
  Радбез ООН розпочав засідання щодо України
  Теги:
  Loading...