vkurse.ua

Відтепер у столичному метрополітені можна обмінюватися книжками

Київська підземка долучилася до всесвітньо відомого соціального руху – буккросингу.

Так, кілька станцій метро облаштували спеціальними полицями із книжками. Організатори переконані, що в такий спосіб поїздки у громадському транспорті стануть цікавішими.

Нині на поличках столичного метрополітену можна знайти книги на різну тематику: медицина, дитяча література, історія України тощо. Сюди можна не лише приносити книги, а й брати їх. І все це – задарма.

Більшість книжок принесли волонтери. Говорять: щоби не викидати паперовий спадок на смітник – вирішили популяризувати книгу серед містян і долучили до буккросингу метрополітен.

Знайти полички із книжками можна на двох станціях підземки – "Золоті Ворота" та "Політехнічний інститут". Утім на цьому в метрополітені не зупиняться – передати естафету обіцяють ще й на кінцеві зупинки.

Зазначимо, буккросингом світ захопився ще в 2002 році. Нині арсенал його бібліотеки нараховує близько 15-ти мільйонів видань. Організатори ж українського соціального руху певні, що кілька десятків книжок удасться перетворити на масштабну громадську читальню.

Нонна Лактіонова, Богдан Кальченко, "5 канал".

Попередній матеріал
"Київхліб" обіцяє владнати скандал навколо своїх кіосків
Наступний матеріал
Терористи 27 разів порушили режим припинення вогню – штаб АТО

Топ-8 найбільш вражаючих книгарень у світі (ФОТО)

У київському метро з'явилися полиці з книгами

Боснійські кухарі сподіваються потрапити до Книги рекордів Гіннеса

Книга рекордів Гіннеса назвала найстарішу кішку у світі