tsn.ua

В Україні стали менше слухати російський шансон – соцопитування

  У 2015 році українці стали менше слухати російську музику, зокрема, шансон.

  Про це повідомляє "ТСН" із посиланням на соціологічне дослідженя TNS. Згідно з результатами досліджень, у цьому році в українських містах із населенням більше 50 тисяч відбулося різке падіння частки населення, яка слухає музику російських виконавців.

  Так, для прикладу, у першому кварталі 2011 року російську поп-музику слухали 59% українців, а українську – 43%. Натомість у першому кварталі 2015 року українську поп-музику слухає 46% громадян, у той час російську – 44%. Таким чином, кількість слухачів музики українських виконавців з 1 кварталу 2013 року зросла майже на 6%.

  Також, за даними дослідження, спостерігається зростання популярності в країні двох стилів: української поп-музики та рок-музики: у 2011 році 15% респондентів слухали український рок, а вже в 2015 році їх стало на 5% більше.

  Загалом, соціологічне опитування показало, що протягом останніх п'яти років українська музика стає популярнішою в усіх регіонах України. Так, кількість фанатів вітчизняної поп-музики за останній рік, порівняно з 1 кварталом 2014 року, зросла тільки в південному (на 4,7%) і східному регіоні (на 2,1%), а в інших частинах України значних змін не відбулося.

  Крім того, зазначається, що в Україні різко зменшилася кількість поціновувачів шансону (30%) і пісень періоду 60-тих, 70-тих, 80-тих. Видання повідомляє, що під час цього дослідження опитували українців віком 12-65 років у містах із населенням більше 50 тисяч, окрім окупованого Криму і зони проведення АТО. 

  Нагадаємо, нещодавно ТНМК випустив кліп про українського супергероя. Гурт презентував кліп на пісню "Гупало Василь".

  Попередній матеріал
  Масштабна пожежа в Естонії: є постраждалі
  Наступний матеріал
  Зник зв'язок з пожежником, який бере участь у гасінні вогню на нафтобазі
  Теги:
  Loading...