Тарас _Шевченко 5.ua

В Україні розпочався народний кастинг на роль Тараса Шевченка

До 202-ї річниці з дня народження Кобзаря кінорежисер Олександр Денисенко та його творча група оголосили народний кастинг на головну роль в українсько-казахській стрічці

Актора на роль Тараса Шевченка шукатимуть упродовж місяця серед чоловіків віком від 30 до 50 років. Серед вимог - не боятися камер, любити Тарасову творчість і мати харизму. Ті, хто відчуває в собі сили перевтілення в українського генія, - мають заповнити онлайн анкету з портретною фотографією.

Усі деталі можна дізнатися на сторінці фільму "Таразі. Прощання з пустелею" у Facebook. Саме таку назву матиме українсько-казахське кіно, яке взявся знімати Олександр Денисенко. За його словами, це буде не просто біографія, а дуже несподівана історія про звільнення Шевченка із заслання. Хоча, щоб зіграти Тараса, візуальна схожість із ним необов'язкова, режисер про всяк випадок нагадав, яким був поет у ті часи.

"Він описувався таким чином, тобто описували його зовнішність: "Рядовий Тарас Григор'їв, син Шевченка, від народження 40 років, зросту два аршина, п'ять вершків, обличчя чисте, волосся на голові і на бровах темно-русяве, очі темно-сірі, ніс звичайний". І безперечно, - особистість, без особистості Шевченко не може бути на екрані. Тут важливо зрозуміти, що Тарас Григорович мав такі очі, що коли людина до нього підходила, то вона не могла з тих очей виринути", - зазначив режисер Олександр Денисенко.

Як повідомляв 5.ua, сьогодні одесити вшанували Кобзаря та мітингували за Савченко.

Попередній матеріал
У Кременчуці попрощалися із бійцем 92-ї механізованої бригади Володимиром Шаповалом
Наступний матеріал
Міграційна криза посилює ультраправі сили в Європі - експерт
Loading...

Церемонія покладання квітів до пам'ятника Тарасові Шевченку

Лауреатом Шевченківської премії у сфері кіно став Олег Сенцов

Україна звернеться в ЮНЕСКО через знесення будинку Тараса Шевченка в Оренбурзі