вшанування
5.ua

В Одесі та Харкові вшановують річницю з дня народження Шевченка

  Молитвою за Україну та читанням творів Шевченка вшанували річницю з дня народження українського поета в Одесі й у Харкові.

  Одесити зорганізували акцію поблизу пам'ятника Тарасові Шевченку.

  Загони курсантів військово-морського факультету, військової академії та університету МВС пройшлися стройовою ходою навколо монумента поетові. Потім оркестр виконав музичні композиції на вірші Кобзаря.

  Після урочистих заходів священнослужителі провели молебень за мир в Україні. Учасники акції зачитали вірші Тараса Шевченка.

  Тим часом тривають урочисті заходи з нагоди 201-ої річниці з Дня народження Тараса Шевченка й у Харкові. Попри скасування ходи через загрозу терактів містяни усе ж таки зібралися біля пам'ятника видатному українському поетові.

  Ще до зборів територію оглянули експерти-кінологи. Люди принесли із собою квіти, які поклали до монумента. Були присутні студенти та викладачі харківських навчальних закладів, а також священнослужителі різних релігійних конфесій та представники місцевої влади. Активісти спільно виконали гімн України, а згодом почали читати вірші Кобзаря. У ці ж хвилини біля пам'ятника Шевченку має початися молебень за загиблими у зоні АТО та внаслідок терактів.

  Попередній матеріал
  Наразі бюджет Криму на 90% дотується з Росії – експерт
  Наступний матеріал
  Сайт ДАІ Харківської області зламали албанські хакери

  8 послів іноземних держав декламуватимуть вірші Шевченка

  Президент вручає Національну премію ім. Шевченка. Наживо

  У Києві "Пласт" провів Шевченкіаду

  Слово Шевченка зараз, в умовах агресії проти України, стало актуальним - Президент