www.2do2go.ru

В Одесі пройде джазовий фестиваль Odessa Jazz Fest

  З 18 по 20 вересня 2015 року в Одесі пройде ХV Міжнародний джазовий фестиваль Odessa Jazz Fest. Вхід на openair-концерт буде вільним для всіх.

  Про це повідомляє "Дзеркало тижня".

  За традицією фестиваль стартує 18 вересня гала-концертом у ротонді Міського саду на Дерибасівській. Вхід на openair-концерт буде вільним для всіх. Як розповідають організатори, перший "Джаз-карнавал в Одесі" відбувся 2001 року. Після 10 років проведення концепція фестивалю змінилася, і з 2011 року він проходить як Odessa JazzFest. Сьогодні вже неможливо уявити Одесу без цього джазового фестивалю. "Легенда фестивалю" звучить так: "Джаз народився в Одесі! Не дамо джазу померти на батьківщині!"

  Цьогоріч на фестивалі виступлять норвезький гітарист Frode Barth і голова фестивалю, піаніст Юрій Кузнєцов, естонське Trio Sooäär–Valgla–Ruben, шведський Nordic Saxophone Quartet, біг-бенд "Полтава" п/у Едуарда Головашича. І одесити: тріо Julinoza Music і піаніст Вадим Бесараб з колегами. Увечері 19 і 20 вересня за традицією концерти проходитимуть на Головній сцені фестивалю, в Одеській обласній Філармонії. Виступлять вісім колективів, в яких грають музиканти з дев'яти країн. Публіка отримає можливість почути Dainius Pulauskas Group (Литва), Authentic Light Orchestra (Швейцарія-Вірменія), Дімоса Дімітріадіса (Греція), Acoustic Travellers Duo (Австрія).

  Крім того, класичний старий джаз представить в Одесі американська співачка Шарон Кларк, для якої це буде не перший візит в Україну, але перший виступ в нашій країні разом з проектом Тріо Кріса Грассо. До речі, із запрошення на Odessa Jazz Fest' 2015 виріс всеукраїнський тур відомого французького піаніста і композитора Тьєррі Майара. Його тріо виступить в Одесі за кілька днів до релізу нового альбому The Kingdom of Arwen, записаного з Празьким симфонічним оркестром.

  Німеччина - постійний учасник фестивалю – цього року делегувала в Одесу молодий перспективний квартет Mo' Blow. Це гурт грає музику в стилі фанк. Продюсер останнього альбому групи – відомий шведський тромбоніст і композитор Нільс Ландгрен, який виступав на львівському Альфа Джаз Фесті влітку 2013 року.  

  Нагадаємо, у 2014 році з Криму до Одеси переїхав фестиваль "Джаз Коктебель".

  Попередній матеріал
  На території однієї з військових частин СБУ викрила незаконний склад боєприпасів
  Наступний матеріал
  ВРЮ не звільняє суддів, а порушує дисциплінарні справи - Соболєв