Національна оперета

В Національній опереті покажуть Моцарта мовою танцю

26 та 27 лютого 2016 року у Київському національному академічному театрі оперети відбудеться прем'єра балету "Моцарт Underground…"

"Нове трактування Моцарта та сучасне аранжування його творів за час вистави перенесе глядача із барокового часу у сьогодення. Ми не створюємо машину часу. Ми показуємо глядачам, що є речі, у яких немає віку – це мистецтво та кохання", – пояснює головний балетмейстер Національної оперети, заслужений артист України Вадим Прокопенко.

За словами постановника, червоною ниткою крізь всю виставу проходить лінія кохання – вічне почуття, яке вселяє віру у дива і часом штовхає на непередбачувані вчинки. "Моцарт Underground…" – це вистава-балет про жебрака, який закохався у багату дівчину. Але світ багатіїв, де все обертається навколо барокової пишності та гучних свят, не для бідного хлопця. Та одного разу ці два світи перетинаються, щоб народилося почуття, якому байдуже, бідний ти чи багатий, – кохання!

Постановка "Моцарт Underground…" – це оригінальна хореографія зі складними підтримками та прийомами еквілібристики, це неймовірна музика, а також яскраві костюми та декорації.

Художник-постановник балету Олександр Білозуб каже, що під музику Моцарта люди слухають не композитора, а самих себе: "Моцарт – це класика, а класика – вічна, вона на всі віки, поки ми будемо існувати на цьому світі».
Художній керівник театру, народний артист України Богдан Струтинський про новий проект говорить піднесено: "Ми хочемо осягнути і відкрити душу Моцарта у балеті. Того Моцарта, який є відомим у Європі і світі. Моцарт – це той композитор, який може перероджувати!"

Детальніше про прем'єру балету "Моцарт Underground…" ⟩⟩⟩

Національна оперета

Попередній матеріал
Штайнмаєр закликав припинити бойові дії на Сході
Наступний матеріал
Пінькас відреагував на заяву Лещенка про "наглядача" в Мінекономрозвитку
Loading...

Київський театр опери та балету для дітей та юнацтва під загрозою знищення [відео]

Зірка балету Денис Матвієнко дав майстер-клас київським студентам

Свої завіси відкрив новий театр для дітей та юнацтва "Молодий балет Києва"

У Національній опері презентували балет, співавтором якого є Толстоухов