galka.if.ua

В Івано-Франківську стартував фестиваль сценічних мистецтв "Час театру"

  Учора, 17 травня, в Івано-Франківську розпочався перший фестиваль сценічних мистецтв "The theatre time", який триватиме тиждень.

  Про це пише "Радіо Свобода". За інформацією видання, фестиваль розпочався виставою франківців – обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Франка "Енеїда".

  Зазначається, що цей форум замінив відомий на Прикарпатті театральний фестиваль "Прем’єри сезону". Як запевняє директор нового фестивалю Ростислав Держипільський, таке переформатування на сценічні мистецтва "розширює можливості участі у фестивалі – це можуть бути не тільки класичні театральні постановки, це можуть бути і проекти з пластики, хореографії, вуличного театру".

  За словами організаторів, на перший фестиваль відбір проводила експертна рада, зокрема, це гучні театральні проекти останнього часу: "Сталкери" (театр "Золоті ворота" та Київський академічний молодий театр), "Квітка-невіста" (Львівський театральний, художньо-дослідницький центр "Слово і голос"), "Лісова пісня" (Львівський театр імені Леся Курбаса), "Мина Мазайло" (Тернопільський обласний український драматичний театр імені Тараса Шевченка), "Сватання на Гончарівці" (Чернівецький обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської), "Divka" (Львівський драматичний театр імені Лесі Українки), "Божевільна" і "Катерина" (Національний український драматичний театр імені Марії Заньковецької).

  Крім цього, щодня плануються лекції дослідників театру і театральних критиків, а також майстер-класи й творчі зустрічі.

  Нагадаємо, нещодавно, 16-17 травня, у Києві пройшов фестиваль "селфі". У програмі був представлений парад безкоштовних тематичних фотозон у різних стилях і форматах, з різними технологіями і з використанням найсміливіших ідей.

  Попередній матеріал
  Сьогодні в Україні вшановують жертв депортації кримськотатарського народу
  Наступний матеріал
  США готові до посилення своєї ролі у вирішенні ситуації на Донбасі – Кулеба
  Теги: