В Італії прощаються із легендарним Умберто Еко

  Після прощання його тіло кремують

  В Італії прощаються з відомим письменником, науковцем та філософом Умберто Еко.

  Прощання відбувається у внутрішньому дворі замку Сфорцеско - одного з правителів Мілану. Окрім родичів, присутні численні колеги з Болонського університету, де Еко викладав упродовж 40 років.

  Він присвятив життя науці, однак світову славу здобув саме як письменник. Після прощання його тіло кремують. Умберто Еко помер у ніч проти 20 лютого в Мілані. Йому було 84 роки. Письменник хворів на рак.

  Умберто Еко народився в невеликому місті недалеко від Турина в 1932 році. 1954 року він закінчив Туринський університет, де вивчав середньовічну філософію та літературу.

  Свій перший роман "Ім'я троянди" Еко опублікував у 1980 році. Ця книга згодом стала найвідомішою його літературною працею і була екранізована в 1986 році. Головну роль у фільмі зіграв Шон Коннері.

  Сьомий та останній роман Умберто Еко "Нульовий номер" був опублікований у січні 2015 року.

  Сам Еко вважав письменницьку діяльність не найважливішою частиною свого життя. "Я філософ. Я пишу романи тільки по вихідних", – говорив він.

  Еко у 1988 році заснував департамент комунікацій в Університеті Сан-Марино. Він викладав теорію культури і естетику в університетах Мілана, Турина та Флоренції. Умберто Еко був почесним доктором багатьох університетів. Він написав велику кількість есе з філософії, мовознавства, семіотики, середньовічної естетики.

  Попередній матеріал
  Від початку року до ЄС через кордони Греції і Італії потрапило вже 110 тисяч мігрантів
  Наступний матеріал
  Обама просить Конгрес США закрити в’язницю Гуантанамо

  Помер відомий італійський письменник Умберто Еко

  Померла письменниця Гарпер Лі

  Помер український письменник Роман Лубківський

  В українського письменника Олександра Бойченка виявили важку хворобу