opinionmalaga.com

В Італії прощаються із легендарним Умберто Еко

  Після прощання його тіло кремують

  В Італії прощаються з відомим письменником, науковцем та філософом Умберто Еко.

  Прощання відбувається у внутрішньому дворі замку Сфорцеско - одного з правителів Мілану. Окрім родичів, присутні численні колеги з Болонського університету, де Еко викладав упродовж 40 років.

  Він присвятив життя науці, однак світову славу здобув саме як письменник. Після прощання його тіло кремують. Умберто Еко помер у ніч проти 20 лютого в Мілані. Йому було 84 роки. Письменник хворів на рак.

  Умберто Еко народився в невеликому місті недалеко від Турина в 1932 році. 1954 року він закінчив Туринський університет, де вивчав середньовічну філософію та літературу.

  Свій перший роман "Ім'я троянди" Еко опублікував у 1980 році. Ця книга згодом стала найвідомішою його літературною працею і була екранізована в 1986 році. Головну роль у фільмі зіграв Шон Коннері.

  Сьомий та останній роман Умберто Еко "Нульовий номер" був опублікований у січні 2015 року.

  Сам Еко вважав письменницьку діяльність не найважливішою частиною свого життя. "Я філософ. Я пишу романи тільки по вихідних", – говорив він.

  Еко у 1988 році заснував департамент комунікацій в Університеті Сан-Марино. Він викладав теорію культури і естетику в університетах Мілана, Турина та Флоренції. Умберто Еко був почесним доктором багатьох університетів. Він написав велику кількість есе з філософії, мовознавства, семіотики, середньовічної естетики.

  Попередній матеріал
  Від початку року до ЄС через кордони Греції і Італії потрапило вже 110 тисяч мігрантів
  Наступний матеріал
  Обама просить Конгрес США закрити в’язницю Гуантанамо
  Loading...

  Помер відомий італійський письменник Умберто Еко

  Померла письменниця Гарпер Лі

  Помер український письменник Роман Лубківський

  В українського письменника Олександра Бойченка виявили важку хворобу