фотопроект 'Історія українського війська' 5.ua

Український інститут Національної пам'яті представив фотопроект "Історія українського війська"

Фотопроект -це збірка із 24 світлин, які розповідають про розвиток українського війська від часів давньої Русі і аж до сьогодення.

На плакатах зображені вояки в одностроях усіх часів з відповідною зброєю. Зображення супроводжуються інформацією про військові підрозділи того часу.

10 тис. примірників ініціатори проекту передадуть у військові частини та зону проведення Антитерористичної операції. Таким чином хочуть провести промоцію серед захисників, що в нинішньому протистоянні з проросійськими агресорами переможе не радянська, а саме традиційна українська армія.

"Надзвичайно є важливим, щоб сучасні українські вояки, сучасні військовослужбовці ЗСУ розуміли, що вони є спадкоємцями доволі великої і славної військової історії та традиції України. Крім цих плакатів підготовлена спеціальна брошура "Воїни. Історія українського війська". Це короткий конспективний виклад історії українського війська якраз починаючи з Х століття і закінчуючи ХХІ століттям", - повідомив голова Українського інституту Національної пам'яті Володимир В'ятрович.

Нагадаємо, 10 січня у Чернігові, у Національному архітектурно-історичному заповіднику "Чернігів стародавній" відкрилася фотовиставка "Іловайськ".

Попередній матеріал
На водоймах Києва від початку року загинули п'ятеро людей
Наступний матеріал
Савченко поставила умову російським суддям - інакше погрожує розпочати "сухе" голодування

"Донецькі" звучить гордо: у Львові презентували фотопроект "Нас єднає Україна"

В Україні стартував фотопроект "Діти героїв"

У Чернігові відкрилася фотовиставка, присвячена Іловайській трагедії

У Міністерстві закордонних справ відкрили фотовиставку "Заради того, щоб ви не знали війни"