Кадр із фільму

Українські студенти зняли короткометражку про дитинство Кузьми Скрябіна

Фільм отримав назву "Танець пінгвіна"

Студенти Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого зняли ігровий короткометражний фільм про дитинство лідера гурту "Скрябін" Андрія Кузьменка. Про це повідомляє Cultprostir.

Сценарій картини "Танець пінгвіна" розповідає про епізод зі шкільного життя захопленого музикою юнака і заснований на спогадах мами співака Ольги Кузьменко, опублікованих у книзі "Моя дорога птаха".

Роль суворої вчительки, яка не підтримує юний талант, виконала знаменита українська актриса театру і кіно Римма Зюбіна. Режисером фільму-присвяти артисту виступив Володимир Кареба, оператором став Данило Хомич. Роль Кузьми зіграв Гордій Денисенко.

"Виразне відтворення непоказного побуту ранніх 80-х і болісно знайомої настільки багатьом з тих, хто навчався в радянській школі, атмосфери безправності, беззахисності перед самоуправством маленьких тиранів з учительської дозволяє авторам показати, як захопленість творчістю допомагає нам протистояти несправедливості та знаходити людську гідність", – розповів кінокритик Олександр Гусев.

Нагадаємо, відомий український співак Кузьма Скрябін (Андрій Кузьменко) загинув у ДТП на Дніпропетровщині 2 лютого 2015 року.

Попередній матеріал
У ДСНС попереджають про сильні опади на Закарпатті та Прикарпатті
Наступний матеріал
СБУ виявила схрон зі зброєю та боєприпасами на Донеччині
Теги:
Loading...

Рік без Кузьми: в українських містах вшанували пам’ять музиканта

Прикордонники, яким допомагав Кузьма від початку АТО, встановили йому меморіальну дошку

У столиці вдруге висадили клени на Алеї патріотів пам'яті Кузьми Скрябіна

Гурт "Скрябін" оприлюднив останній студійний трек, записаний з Кузьмою