U2 зіграли на даху телекомпанії BBC (репортаж)

  Незвичний концерт групи U2 відбувся в Лондоні. Музиканти грали на даху приміщення телекомпанії BBC. Шоу тривало в рамках промо-туру нового альбому групи.

  З дев`ятої години ранку під будівлею телекомпанії BBC вже почали збиратися глядачі - щоб зайняти найкращі місця. Простору під вежею BBC вистачило лише п`ятьом тисячам, ще кілька десятків щасливців могли дивитися шоу прямо зі своїх вікон. Як стемніло, на даху приміщення з`явилися музиканти U2. Першою вони зіграли пісню зі свого нового альбому, назву якого можна перекласти як "Чистий горизонт".

  Концерт тривав трохи більше години, музиканти зіграли чимало своїх старих хітів, в тому числі і пісню "Запаморочення", під час якої Боно зізнався, що він боїться висоти. Чимало фанів приїхали до Лондона з-за кордону, спеціально для того, щоб послухати унікальний концерт.

  Марк, турист з Бельгії: "Ми відпросилися на роботі, взяли вихідний, виїхали о сьомій ранку з Антверпена, і вже о другій дня були тут".

  Давати концерти на дахах чи вулицях - не вперше для U2. Вони вже кілька разів грали на дахах рідного Дубліна. А в Лос-Анджелесі під час зйомок кліпу до однієї з пісень для гурту, навіть, перекрила рух транспорту в центрі міста. Тоді їх прийшли послухати тисячі людей. Новий альбом музикантів, який вони і рекламували своїм незвичним виступом в Лондоні, спеціалісти називають найбільш новаторським за останні більш як п`ятнадцять років їхньої творчості.

  Олександра Ткаченко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (4.74Мб)
  Попередній матеріал
  Військові Венесуели захоплюють с/г підприємства (репортаж)
  Наступний матеріал
  ДТП на з/д переїзді - 11 людей загинули
  Теги:
  Loading...