Іван_Миколайчук
5.ua

У столиці з'явиться вулиця імені Івана Миколайчука

  На честь актора, скоріше за все, назвуть вулицю, яка нині має вулиця Серафимовича

  У Києві з'явиться вулиця імені Івана Миколайчука. Таке рішення прийняв оргкомітет із відзначення 75-ліття від народження актора, режисера і сценариста Івана Миколайчука, що відбудеться 15 червня цього року. Про заявив міністр культури В’ячеслав Кириленко.

  "У Києві з’явиться вулиця імені Івана Миколайчука – швидше за все, замість вулиці Серафимовича, на Лівому березі. Це та вулиця, де стоїть будинок, у якому протягом останніх років свого життя жив Іван Миколайчук. Розпочнемо будівництво пам’ятника йому там же, у скверику поруч з будинком. Будемо намагатися зробити це разом з київською владою якомога швидше, але ж треба і конкурс провести, щоб усе було до ладу зроблено. Те саме треба зробити й у Чернівцях і у рідному селі актора – Чорториї Чернівецької області. А у Києві 17 червня відбудеться великий урочистий вечір", - цитує Кириленка видання Cultprostir.

  Зі слів міністра, під час урочистих подій покажуть кілька відреставрованих фільмів з Іваном Миколайчуком. Зараз Спілка кінематографістів і Держкіно приймають рішення, які саме стрічки відреставрувати.

  Видання зазначає, що Олександр Серафимович, чиє ім'я вулиця, яку збираються перейменувати на честь актора, носить нині, був російським і радянським письменником родом з Донщини.

  Попередній матеріал
  Секретаріат Європарламенту уклав угоду із апаратом ВР про допомогу в реалізації реформ
  Наступний матеріал
  Штепа: "Півсотні свідків можуть підтвердити, що я була в полоні бойовиків"