Книжковий Арсенал 5.ua

У столиці відкрився V міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал"

Напередодні Всесвітнього дня книги у Києві відкрився 5-тий міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал". Його літературна і мистецька програма включає понад 400 подій для дорослих і дітей.

У місці, де колись виготовляли зброю, нині експонують книжки. Ключовими темами книжок останнього року стали Майдан, Небесна сотня та війна на Сході України.

Під дахом "Мистецького Арсеналу" збереться понад 150 видавництв. Крім того, 40 письменників із 12 країн світу приїдуть особисто представляти свої твори. Чимало з них перекладені українською.

Зокрема, книга білоруської письменниці Світлани Алексієвич "Час секонд-хенд" перекладена українською. Зазначимо, що авторка перебуває в опозиції до режиму Олександра Лукашенка. Відтак живе і працює за кордоном. І в українців є чималий попит на її творчість.

Схожа історія у російського письменника-сатирика Віктор Шендоровича, який уже сьогодні на фестивалі презентує переклад книги "Блокади мозку-2014": у Росії один наклад цієї книги був знищений.

Крім того, у програмі фестивалю – мистецькі виставки, майстерня текстового дизайну, сучасна поезія, дитяча програма, публічні читання та зустрічі з авторами.

Зазначимо, у рамках фестивалю збирають книги й іграшки для створення нових бібліотек у реабілітаційних центрах для переселенців. Працюватиме "Книжковий Арсенал" до кінця тижня.

Детальніше про захід дивіться в сюжеті "5 каналу".

Людмила Голоднік, Максим Петраков, "5 канал".

Попередній матеріал
На Волині затримали 21 бурштинового браконьєра
Наступний матеріал
"Опозиційний блок" пішов із засідання парламенту

У Києві пройде 5-ий Книжковий Арсенал

Найбільший у світі книжковий ярмарок розпочався у Франкфурті (РОЗШИРЕНО)

Муракамі став героєм книжкового ярмарку у Єрусалимі

В Росії за новим законом з бібліотеки вилучили книжки про Колобка, Карлсона і Тома Сойєра