bbci.co.uk

У США знайшли загублену гітару Леннона

  У США з аукціону продадуть гітару, яка колись належала Джону Леннону.

  Про це повідомляє "ВВС-Україна". Як повідомляється, музикант виконував на ній деякі з найвідоміших хітів ранніх "Бітлз". Акустична гітара зникла після одного з концертів невдовзі після першого турне "Бітлз" у США 50 років тому.

  Експерт з інструменів "Бітлз" назвав гітару Gibson J-160-E справжньою і довів, що вона належала Джону Леннону. Аукціон, на якому її продадуть, відбудеться цього року в листопаді.

  Нагадаємо, у 2011 році у США Понад сім десятків гітар легендарного музиканта Еріка Клептона підуть з молотка у Лос Анджелесі. Крім того, організатори аукціону продадуть іншу апаратуру із особистої колекції зірки.

  Нагадаємо, у грудні минулого року в Норвегії знайшли втрачений перший різдвяний мультфільм Волта Діснея. Майже повна версія мультфільму "Порожні шкарпетки", яку вважали безслідно втраченою, була знайдена під час інвентаризації бібліотечного фонду в місті Му-і-Рана у Північного полярного кола. До цього вважалося, що від знаменитого мультфільму Діснея, хронометраж якого в оригіналі становив 5 хвилин 30 секунд, залишився тільки невеликий 25-секундний епізод, який і донині зберігається в Музеї сучасного мистецтва в Нью-Йорку.

  Попередній матеріал
  Росія хоче змусити Україну постачати двигуни для своїх військових кораблів
  Наступний матеріал
  Результати виборів у Туреччині: партії влади вперше за 12 років доведеться формувати коаліцію