У Польщі протестують проти приїзду Мадонни

  Мадонні - не раді у Польщі. За три дні у Варшаві має відбутися концерт співачки. Однак, на цей день - припадає релігійне свято - Успіння Богородиці.

  Чимало людей, серед них і відомі політики, виступають за скасування концерту, або перенесення його на інший день. Католицькі організації погрожують зірвати концерт, якщо влада сама не скасує захід. 

  Турне Мадонни часто супроводжуються релігійними скандалами. Під час минулого туру "Confessions", співачка з`являлася на сцені, розіп`ятою на дзеркальному хресті. Один із католицьких кардиналів нещодавно заявив: пісні Мадонни провокують людей на "брудні думки і вчинки".

  Лех Валенса, колишній президент Польщі: "Мені б не хотілося зайвої напруги у суспільстві. Це було б не гарно - ображати почуття католиків. Я б радив організаторам перенести дату концерту".

  Мар`ян Брудзинський, голова комітету з захисту моралі і національних традицій: "Її музика - іконоборська. Вона руйнує мораль і віру в людях. У день її концерту люди співатимуть пісень на честь Діви Марії. А у той час ця анти-Мадонна витанцьовуватиме на сцені у Варшаві".

  Попередній матеріал
  Через кризу в Латвії закривають школи
  Наступний матеріал
  Загинули усі пасажири літака, що розбився в Папуа-Новій Гвінеї
  Теги:
  Loading...