Facebook / Karpa Irena

У Парижі запрацював український арт-павільйон фестивалю "Береги Європи"

Раніше відкриття українського арт-павільйону перенесли через повінь

Українське представництво на фестивалі "Береги Європи" у Парижі розпочало свою роботу, попри примхи природи. Як повідомляє УНН, культурна подія на набережній Сени була запланована на 8 червня, але її перенесли ближче до 17 числа через те, що рівень води у Сені піднявся.

Про перенесення фестивалю повідомила перший секретар посольства України у Франції з питань культури, письменниця Ірена Карпа. "Фестиваль на набережній Сени "Береги Європи" заплановано стартувати 8-го. Але перенесеться в район 17-го, бо Європа, тобто, Сена, трохи вийшла з берегів", – повідомила Карпа у своєму Facebook.

Загалом в українському арт-павільйоні планується провести понад 10 виставок сучасних вітчизняних художників і читання письменників, перформанси і концерти. Сам фестиваль "Береги Європи" – це арт-платформа для країн-учасниць чемпіонату Євро-2016: кожна з них матиме свій павільйон, де демонструватиме сучасне мистецтво.

/
/
/
/
/
/
/
/

Головний акцент у програмі українського павільйону, як розповіли його кураторки – письменниця та радниця з питань культури Посольства України у Франції Ірена Карпа та культурна менеджерка Анна Корягіна, — буде робитися на містах України та їхніх туристичних принадах. Про це інформує "УП.Культура".

"Унікальність проекту в його мультикультурності, адже на чемпіонат очікують глядачів з усіх континентів. Тож маємо неймовірну можливість показати Україну сучасну через твори її митців, а також зробити все, щоб після насиченого "Євро" вболівальники відразу ж поїхали відкривати для себе Україну туристичну", – зазначили кураторки.

Як повідомляв 5.ua, після сильних дощів рівень води у Сені піднявся майже на 4,5 метри. У Парижі водою залило території найвизначніших пам’яток – зокрема Ейфелевої вежі та Лувру. Як зараз ведеться українському культурному проекту – розповіли його організаторки, Ірена Карпа та Анна Корягіна.

Попередній матеріал
Мінфін: Меморандум з МВФ практично узгоджено, позитивних новин чекаємо в липні
Наступний матеріал
В поліції повідомили подробиці трагічної ДТП на Петрівці

У Мінкульті на Євробачення-2017 планують витратити понад 14 млн євро

Кабмін створить електронний реєстр культурної спадщини України

У Берліні відбувся щорічний карнавал культур

Єврокомісія та ЮНЕСКО підготують для туристів "культурні маршрути"