виставка 5.ua

У музеї історії України відкрили виставку плакатів про "третю інформаційну війну"

  Виставку патріотичних плакатів про "третю інформаційну війну" влаштували у Національному музеї історії України. Присвятили її професійному святу журналістів.

  Зокрема відвідувачам представили 30 робіт російського блогера та художника Антона Мирзіна. У своїх плакатах він критикує пропагандистську машину Кремля, яка, на думку автора, зомбує росіян, а також засуджує військову агресію Росії проти України та окупацію Криму. Через такі антиросійські погляди ФСБ порушило кримінальне провадження проти Антона Мирзіна. З грудня минулого року художник перебуває в Україні і чекає на статус політичного біженця.

  "Несуть ідеї змусити людей думати, причому метод досить жорсткий. Засадити у них зерно сумніву, самокритики. Те, що я роблю, воно частково цьому сприяє. Або формує суспільство прихильників, які вже можуть щось думати", - описує ефект своїх робіт автор плакатів Антон Мирзін.

  "Весь світ користується плакатом як великою вільною формою. Якщо думка гостра і сюжет дотепний, думка і сюжет своє зроблять", - стверджує Олександр Мікула, Член журі Всеукраїнського конкурсу патріотичного плакату.

  Попередній матеріал
  У Римі близько 20 людей травмувалися внаслідок зіткнення двох потягів метро
  Наступний матеріал
  Книжковий "Медвін" і "Ше.fest" - найцікавіші літературні події літа
  Теги:
  Loading...