У Мумбаї повернулися актори з оскароносного "Мільйонера з нетрів"

  Індія зустрічає своїх героїв. Додому повернулися маленькі актори - зірки оскароносного фільму "Мільйонер з нетрів". Найвідоміші діти країни вже стали об`єктом поклоніння мільйонів своїх громадян та навіть спричинили скандал.

  Нові зірки Індії - діти, що зіграли в оскароносному "Мільйонері з нетрів" - повернулися на Батьківщину. В аеропорту їх зустрічали сотні прихильників. Двох маленьких акторів, які як і їхні герої, мешкають у найбіднішому районі Мумбаї, на руках донесли додому. Діти неймовірно щасливі привезти додому найвищу нагороду світового кіно. Тепер - мріють здобути освіту та стати професійними акторами.

  Асхарудін Ісмаїл, актор: "Найбільше я хочу навчатися. Освіта - це дуже важливо, якщо прагнеш стати актором. Я закінчу школу та коледж і стану великим актором".

  Утім, не встигли юні знаменитості повернутися, як довкола них розгорівся скандал. Дев`ятирічна Рубіна Алі мешкає разом зі своїм батьком та мачухою. Її біологічна мати, яка кілька років тому кинула родину, тепер хоче спілкуватися зі своєю дитиною. Вона також прийшла на зустріч з Рубіною, але жінку до дівчинки не пустили.

  Хуршид Куреші, мати акторки: "Її зустрчає цілий світ, я теж хочу побачити. Я прийшла сюди не заради грошей своєї доньки. Вони мені не потрібні".

  Життя дітей, що зіграли у "Мільйонері з нетрів" має разюче змінитися. І Асхарудіну, і Рубіні індійська влада вже пообіцяла подарувати квартири. Зараз діти мешкають у саморобних будинках в нетрях Мумбаї, так само, як і герої стрічки-переможниці. Фільм режисера Дені Бойла зібрав вісім оскарів, з них і два найпрестижніших - за найкращу стрічку та найкращу режисуру. 

  Олександра Ткаченко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (4.86Мб)
  Попередній матеріал
  Обама оприлюднив графік виведення військ з Іраку
  Наступний матеріал
  Грабіжники винесли з банку 7.000.000 євро
  Теги:
  Loading...