У Львові розпочався фестиваль "ETHNO'лялька"

  У залах львівського палацу Мистецтв розпочався фестиваль авторської та етнічної ляльки.

  Народні майстри, професійні митці з різних куточків України показують львів'янам та гостям міста свої творіння. Давня українська мотанка, текстильні, солом'яні мотанки, сучасні ляльки у авторських інтерпретаціях - це те, чим цього року здивує відвідувачів "ETHNO'лялька", передає "УНН".

  Зазначається, що поект "ETHNO'лялька" представляє фестиваль авторської ляльки "Ляльковий світ", що п'ятий рік поспіль навесні проводиться в Україні та має на меті ознайомлення широкого кола людей з різноманіттям технік і категорій виконання авторської ляльки, поширення культури лялькової творчості та налагодження контактів між митцями даного напряму.

  У повідомленні йдеться, що заснований у 2009 році фестиваль "Ляльковий світ" став першим в Україні масштабним комплексним заходом по експонування феномену авторської ляльки.

  Крім традиційної мотанки в різних авторських інтерпретаціях та проектах, цього року учасникам запропонували представити свої роботи в додатковому форматі "Казковий ліс", де, за словами організаторів, будуть "розміщені звірі".

  Попередній матеріал
  МЗС Литви викликає російського посла через кораблі РФ у Балтійському морі
  Наступний матеріал
  Правоохоронці ліквідували бойовиків, які готували диверсії в Маріуполі

  Незвичайний фестиваль відбувся у колумбійському місті Сан Антеро

  У столиці стартував Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів

  У столиці відкрився V міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал"

  163 українські фільми претендують на участь в Одеському кінофестивалі