Кузьма 5.ua

У Львові на концерті пам’яті лідера гурту "Скрябін" розкрили таємницю щодо нового вокаліста гурту

  Концерт пам’яті Андрія Кузьменка, лідера гурту "Скрябін", влаштували у Львові. Найближчі друзі Кузьми заспівали 30 пісень.

  Послухати їх прийшли близько 40 тис. глядачів. У Львові гурт "Скрябін", як і обіцяв, розкрив таємницю щодо нового вокаліста групи. Концерт розпочався кадрами з відеокліпа ранньої творчості співака. Публіка аплодувала стоячи. На сцену першою вийшла Руслана співати реквієм "Ти ще відкриєш очі".

  Ніколи не вживати у розмові слова був, а лише є і буде, так просять говорити про Кузьму його ж друзі. Адже шанувальникам Андрій лишив пісні, які наспівує майже кожен, і вбачають в них інколи навіть пророчий зміст. Приборкати емоції перед сорокатисячною публікою не усім під силу.

  Перед концертом гурт "Скрябін" ділиться довгоочікуваною звісткою, хто ж стане солістом. "Буде такий проект. Група Скрябін і окремий якийсь персонаж, окремий вокаліст. Тобто це буде Женя Толочний чи Женя Галич, загалом Скрябін і друзі", - зазначив гітарист гурту "Скрябін" Олексі́й Зволинський.

  Концерт-прощання, але без сліз. Шанувальники Андрія Кузьменка хочуть, щоби спогади про нього залишались яскравими, такими ж яким і був Кузьма. Концерт пам’яті - це лише початок. Друзі Андрія планують започаткувати фестиваль, присвячений Кузьмі.

  Марічка Кужик, Євген Радіон, Львів, "5 канал".

  Попередній матеріал
  На Сумщині двоє посадовців привласнили півмільйона гривень
  Наступний матеріал
  В Україні відкриється понад 100 центрів надання безоплатної правової допомоги – Мін'юст
  Теги:
  Loading...