волиньpost

У Луцьку відкрили перший пам'ятник Кузьмі Скрябіну

  На відкриття монументу приїхали мати та дружина Кузьми.

  1 жовтня, у Міжнародний день музики, в Луцьку встановили бронзовий монумент Андрієві Кузьменку в Луцьку на території "Сіті Парку". Як пише Cultprostir, на відкриття приїхали мати та дружина Кузьми. Гурти "Фіолет" та "Санмай" вшанували пам'ять відомого музиканта, зігравши пісні "Скрябіна" в акустичній версії.

  "Ми з Кузьмою особисто познайомилися приблизно три роки тому на фестивалі Бандерштат. Не скажу, що ми тісно спілкувалися, але перетиналися на концертах. Планували навіть пісню записати спільно, але не встигли. Дуже символічно, що перший пам'ятник відкрився саме в Луцьку, адже це одне з найактивніших міст по кількості шанувальників "Скрябіна". Для нас було важливо зіграти декілька його пісень і тим вшанувати пам'ять одного з найяскравіших і найбільш культових музикантів незалежної України", - розповів учасник гурту "Фіолет" Сергій Мартинюк.

  Видання повідомляє, що ініціатором встановлення пам'ятника став луцький бізнесмен Андрій Покровський, який був знайомий з Андрієм Кузьменком протягом багатьох років.

  Зазначимо, що сьогодні, 2 жовтня, виповнюється 8 місяців з дня смерті відомого українського співака Кузьми Скрябіна (Андрія Кузьменка), який загинув у ДТП на Дніпропетровщині 2 лютого 2015 року.

  Як повідомляв 5.ua, у липні на місці загибелі Кузьми встановили пам'ятний знак.

  Попередній матеріал
  Порошенко проведе зустріч з Олландом до саміту "нормандської четвірки"
  Наступний матеріал
  Перемир'я на Донбасі дотримувалося по всій лінії зіткнення – Лисенко
  Теги:
  Loading...