У Лондоні представили "Аватар" Камерона

  Світова прем`єра блокбастеру "Аватар" відбулася у Лондоні. Режисер стрічки - Джеймс Камерон. Бюджет фільму став одним з найбільших за всю історію кінематографа й за різними оцінками сягає $300 мільйонів.

  На блакитну доріжку разом із режисером прийшли Сем Вортінгтон та Зої Салдана, які зіграли головні ролі. Стрічку демонстрували на найбільшому екрані Англії. Для зйомок використали спеціально створені камери та найновіші технології. Події фільму розгортаються у майбутньому. Головного героя відправляють в експедицію на планету Пандора, де він закохується у чужоземку. Це стало конфліктом між мешканцями Землі і Пандори.

  Джеймс Камерон, режисер: "У дитинстві ми багато мріємо, а коли виростаємо, нажаль, забуваємо про це. Під час зйомок я мав змогу реалізувати дитячі мрії. У стрічці - війна і любов, хвилювання та піднесення, екшн і страшні створіння. Люди очікують глибоких емоції, чогось красивого, і вони це побачать".

  Сігурні Вівер: "На мою думку, Джеймс зробив уже достатньо, проте у ньому і досі горить бажання творити. Він присвятив велику частину свого життя роботі над цим фільмом. Я плакала, коли вперше побачила стрічку. Прочитавши сценарій, не знала, як це все можна відзняти. Я у захваті від роботи режисера. Глядачі такого ще не бачили, думаю, ця робота започаткує нову еру фільмів".

  В Україні стрічку можна буде переглянути вже з 17 грудня цього року.

  Попередній матеріал
  Київ, Львів, Харків і Донецьк прийматимуть Євро-2012
  Наступний матеріал
  Віталій Кличко здолав американця Кевіна Джонсона
  Теги: