grani.ru

У київському кінотеатрі презентують уривок стрічки "Звільнити Олега Сенцова"

  В столичному кінотеатрі "Ліра" у проходить показ 20-хвилинного уривку документальної стрічки "Звільнити Олега Сенцова". Її український глядач бачить вперше.

  Стрічка є спільною роботою українського режисера Андрія Литвиненка та його російського колеги Аскольда Курова. Створили її на основі матеріалів із судового розслідування Олега Сенцова, архівних даних та записів судових розслідувань.

  "Там використано, по-перше, доволі цікаві ексклюзивні моменти з телевізійних передач, в тому числі кримського телебачення і Першого каналу російського телебачення", - розповів режисер Мирослав Слабошпицький.

  Після перегляду стрічки заплановано скайп-конференцію із сестрою Сенцова Наталією Каплан, а також показ фільму самого ув’язненого Олега Менцова - "Гамер".

  Зазначимо, рівно рік тому українського режисера затримали в анексованому Російською Федерацією Криму і звинуватили в підготовці терактів. Олега Сенцова схопили співробітники ФСБ Росії. Йому інкримінують підготовку терактів у Сімферополі, Ялті та Севастополі, а також незаконне зберігання зброї. Сам Олег Сенцов та його захист ці обвинувачення відкидають.

  Попередній матеріал
  Хроніка АТО за добу: бойовики продовжують використовувати заборонену Мінськими домовленостями зброю
  Наступний матеріал
  Президентські вибори у Польщі: опозиційний кандидат лідирує після опрацювання більше половини голосів

  Активісти оголосили день солідарності із заґратованим в Росії Олегом Сенцовим

  Суд продовжив арешт Сенцову до 11 липня

  Московський суд вважає законним арешт українців Сенцова та Кольченка

  Ув'язнений в Росії режисер Сенцов написав лист-звернення до українців