де схід 5.ua

У Києві відбулася прем'єра спектаклю "Де схід"

  Вистава про переселенців із Донбасу, про їхні почуття, що трапилося з ними за рік війни і як вони переживають розлуку з домом.

  Німецький режисер Георг Жено хотів передати історії людей без прикрас. Тому замість акторів на сцені грають справжні герої. Жодних репетицій перед спектаклем не було. Режисер пояснює - монолог має бути живим, наче сповідь.

  Перед глядачами грали несправжні актори, усі вони реальні вимушені переселенці. Але відсутність професійних навичок не заважає їм передавати емоції. Кожен розповів свою історію.

  У спектаклі відсутні декорацій. Акторам дозволили обрати тільки ті речі, які їм допоможуть розповісти про те, що їх пов'язує з домом.

  Окрім режисера, з акторами-аматорами працює психотерапевт. Він розповідає, що іноді на репетиціях не можуть стримати сліз. Люди, які приходять, у більшості відчувають самотність.

  Німецький режисер Георг Жено не збирається робити з переселенців справжніх акторів. Його мета - розповісти іншим про реальні почуття людей.

  Прем'єра спектаклю "Де схід" відбулася з аншлагом. В один вечір довелося проводити два спектаклі, адже зал не зміг умістити усіх охочих. Глядачі залишилися задоволеними.

  У листопаді відбудеться другий спектакль "Де схід", але там вже будуть історії інших людей.

  Юлія Божко, Олексій Стройков, "5 канал".

  Нагадаємо, 13 жовтня у столиці презентували документальну стрічку про героїчний рейд українських десантників у серпні-вересні 2014 року.

  Попередній матеріал
  На Луганщині СБУ виявила схованку боєприпасів для підриву мосту
  Наступний матеріал
  В Одесі "замінували" будинок
  Теги:
  Loading...