5 канал

У Києві стартували зйомки першого українсько-італійського фільму "Ізі"

Творці стрічки визначили жанр майбутнього фільму, як комедія з елементами чорного гумору

Основа сюжету - мандрівка італійця на ім'я Ізі до України. За сценарієм він везе з Італії до Прикарпаття катафалк із тілом українського заробітчанина. Головні ролі у стрічці зіграють італієць Нікола Ночеллі та українець Остап Ступка.

Фільм зніматимуть у Києві та Прикарпатті, фінальні сцени в Італії. Бюджет стрічки перевищує мільйон євро, зніматимуть спільним коштом України та Італії. Прем'єру заплановано на початок 2017 року. Спершу фільм мандруватиме кінофестивалями, а вже потім його покажуть і в кінотеатрах.

"Зйомки мають бути завершені протягом 2,5 місяців. Ми розраховуємо на інтерес фестивалів. Коли буде прокат, залежить від кінофестивалів – прем'єра має бути на кінофестивалі класу "А", - повідомив продюсер фільму Олег Щербина.

"По-перше, він цікавий сам по собі, по-друге, це перша копродукція між Україною і Італією, і робиться вона на всіх рівнях копродукції - це і виробнича участь, і творча", - додав голова Держагентства України з питань кіно Пилип Іллєнко.

Як повідомляв 5.ua, член Спілки кінематографістів України, член Міжнародної федерації кінопреси ФІПРЕССІ Ірина Гордійчук розповіла про нове українське кіно - як знімаються та знаходять фінансування сучасні національні стрічки, а також про тему Майдану та війни на Сході у вітчизняному кінематографі.

Попередній матеріал
Сьогодні НАБ відзвітує про результати роботи за півроку
Наступний матеріал
11 українців перебувають у сирійському Алеппо, де тривають бойові дії
Loading...

У Києві відбувся кіноконцерт "Українське кіно. 900 аргументів Кіностудії Олександра Довженка"

Українська кінострічка очолила рейтинг найкращих фільмів за версією The Hollywood Reporter

Кінофестиваль "Молодість" назвав цьогорічних переможців конкурсу