Facebook / Ukraine: International Documentary Festival

У Києві пройде Міжнародний фестиваль документального авторського кіно

  Сьогодні, 17 квітня, на теренах Києво-Могилянської академії розпочне свою діяльність Міжнародний Фестиваль Документального Авторського Кіно - Ukraine: International Documentary Festival 2015.

  Прес-брифінг відбудеться у п'ятницю, 17 квітня о 18:30 у КМЦ Києво-Могилянської академії за адресою: Іллінська, 9. Відкриття фестивалю - о 19:30 у кінозалі КМЦ Києво-Могилянської академії за адресою: Іллінська, 9.

  В програмі 17 квітня - фільм режисера Інеке Смітс "Бути разом з президентом" - про життя Сандри Роелофс, дружини Міхеїла Саакашвілі. 2014 року фільм був відібраний для участі в основній програмі фестивалю IDFA (Амстердам).

  Тема фестивалю - досвід змін: особистих та суспільних. Фестиваль триватиме з 17 по 27 квітня у кінозалі КМЦ Києво-Могилянської академії за адресою: Іллінська, 9 (вхід вільний). 

  Програма висвітлює нові підходи до критичних ситуацій, реформи та пошук вдалих рішень у суспільному житті країн, досвід розвитку та гідного життя в неідеальних умовах. 

  22 фільми програми відібрані серед найкращих стрічок фестивалю IDFA. 13 фільмів - прем'єри 2014 року. 

  У фестивалі беруть учать фільми з Нідерландів, Естонії, Канади, Фінляндії, Данії, Швейцарії, Франції, Мадагаскару, Нової Зеландії. 

  Спеціальна програма – фільми з Нідерландів про події у пострадянських країнах. 

  В програмі - лекції та майстер-класи за участі громадських діячів, українських письменників та режисерів-документалістів: Андрієм Мелешевичем, Президентом Києво-Могилянської академії, Михайлом Мінаковим, доктором філософських наук, доцентом кафедри філософії та релігієзнавства Києво-Могилянської академії, письменницею Дзвінкою Матіяш, режисером Поліною Кельм, режисером Тетяною Кононенко, Катериною Ботановою, незалежною критикинею, кураторкою і культурним аналітиком, членкинею робочої групи "Платформи стратегічних ініціатив "Культура 2025".

  Попередній матеріал
  На околиці Кримського відбулося зіткнення українських військових з бойовиками - МВС
  Наступний матеріал
  Житель Дебальцевого зняв на відео спустошене місто

  У Києві пройде кінофестиваль австралійських короткометражок

  Одеський кінофестиваль стартує завтра

  Програму українського кінофестивалю "Відкрита ніч" транслювали одночасно у 23 містах

  Визначено переможців цьогорічного кінофестивалю «Молодість»