muzza.org

У Києві пройде ХІІ "Країна Мрій"

  20-21 червня у музеї "Пирогово" відбудеться 12-ий Міжнародний фестиваль "Країна мрій".  

  Про це повідомляє Platforma. Цього року на фестивалі буде три основні сцени: World Music Stage, Ethno-JazzStage, Disco-LoungeStage. Окрім музичних виступів на трьох основних сценах, у рамках фестивалю буде представлено: майданчик "етно-fashion" від UFW, ярмарок майстрів, дитячу галявину, "місце сили", етнічні кухні, майстер-класи з народних ремесел, де можна наживо спостерігати і брати участь у виготовленні "handmade" виробів.

  За два дні фестивалю, на 3-х основних сценах представлять свою програму понад 30 гуртів, серед яких: Воплі Відоплясова, Бумбокс, ONUKA, ТНМК, Мотор'ролла, Жадан та Собаки, Піккардійська Терція, Орест Лютий та ін.

  Як зазначає видання, також цього року пройде фестиваль повітряних куль "Монгольферія". Цей відомий фестиваль повітряних куль гостюватиме у столичному Пирогово впродовж двох днів. Кулі заввишки 25 метрів (9-поверховий будинок), з десятиметровим вогняним шлейфом, у дні фестивалю сколихнуть небо над Пирогово. Пілотами стануть  солісти фольклорних колективів, відомі літератори, дизайнери. Відтак, кольорові оболонки аеростатів перетворяться на подіуми для показу мод, а плетені з лози гандоли, у піднебесні діджейські або творчі майстерні для кулінарів і дітлахів.

  На території фестивалю буде діяти наметове містечко. Кожен охочий зі своїм туристичним спорядженням матиме змогу розміститися у зазначеному місці табору.

  Раніше повідомлялося, що на цьогорічній "Країні мрій" у небо на повітряних кулях піднімуть найбільший український рушник. Розмір полотна - близько 800 квадратних метрів: 15 завширшки і майже 50 завдовжки.

  Попередній матеріал
  У Чорнобилі під егідою Британії відкрили централізоване сховище радіоактивних відходів
  Наступний матеріал
  Контент телеканалів є слабким аргументом для позбавлення їх ліцензії - Артеменко
  Теги:
  Loading...