jazzclub.com.ua

У Києві пройде дитячий музичний фестиваль "Open Music for Child"

Фестиваль триватиме місяць – з 4-го вересня по 4-те жовтня.

До відкриття нового навчального сезону в магазині музичних інструментів InJazz, розташованого в місті Києві на бульварі Дружби Народів, 1, з 4-го вересня по 4-е жовтня пройде музичний фестиваль для дітей "Open Music for Child". Вхід на фестиваль – безкоштовний.

Компанія "Джаз-клуб" організовує дитячий музичний фестиваль "Open Music for child" в мережі музичних магазинів "InJazz". "Open Music for Child" – це велике музичне свято для дітей від малого до великого. Кожна дитина зможе зіграти на вподобаному інструменті в рамках виставки.

У день відкриття, 4 вересня, будуть презентовані кращі музичні освітні школи Києва: міжнародна школа мистецтв "Монтессорі центр", музична студія "Глорія", Академія сучасної освіти "А +" і Майстер студія Серго Чантурія "G-Session". В рамках фестивалю пройде ряд відкритих уроків та майстер-класів.

jazzclub.com.ua

Усім гостям фестивалю обіцяють подарунки та розіграші від мережі музичних магазинів InJazz, а найактивнішим учасникам – сертифікати на навчання та призи від партнерів. Поринути в перший місяць осені в музичну атмосферу буде однаково цікаво як професіоналам, так і новачкам. Для тих, хто ще не знайомий з музикою, впродовж місяця нададуть безкоштовні вступні уроки з вокалу, фортепіано, гітари, хореографії, барабану, саксофону та флейти.

Тим, хто цікавиться музикою професійно, буде цікаво відвідати майстер-класи від провідних музикантів: Євген Хмара, Серго Чантурія, Школа вокалу "Muza", Денис Давидюк, Альона Савінова, Анатолій Шмаргун, Олексій Гріфф і Олександр Божик поділяться секретами майстерності гри на музичних інструментах .

Всі бажаючі познайомляться з історією музики, відвідавши лекції на тему: "У світі музичних інструментів" і "Просто Джаз".

Презентація новітнього цифрового піано – клавінова Yamaha CVP-709, в рамках шоу-програми від демонстраторів Yamaha Susan Albers і Thoralf Abgarjan, заслуговує окремої уваги. У ньому реалізовані звуки двох найвідоміших концертних роялів світу – Yamaha CFX і Boesendorfer Imperial. На ньому можна грати звуками практично будь-яких музичних інструментів, автоматичний акомпанемент дозволяє грати в супроводі оркестру музику різних стилів і напрямків.

Під час проведення фестивалю з 4 вересня по 4 жовтня для всіх гостей діє знижка до 50% на весь асортимент мережі музичних магазинів InJazz в Києві, Запоріжжі та Львові.

"5 канал" виступає генеральним інформаційним партнером свята. Подробиці події можна дзнатись на сторінці організаторів.

Попередній матеріал
Клімкін: Греція ще не ратифікувала Угоду про асоціацію Україна-ЄС через дострокові вибори
Наступний матеріал
В Узбекистані за радянською традицією заборонили неугодну науку
Теги:
Loading...