5 канал

У Києві презентували документальний фільм про героїчний рейд українських десантників

У столиці презентували документальну стрічку про героїчний рейд українських десантників у серпні-вересні 2014 року.

На прем'єру прийшли й самі герої, які пройшли 400 км Донеччиною та Луганщиною, 170 з них - боями. Частина відео у фільмі - хроніка, але є реконструкція, відзнята вже згодом на полігонах. Над стрічкою працювала з кінця липня та сама команда, що й над документальним фільмом "Аеропорт" про кіборгів. Уже завтра, в День захисника України, "Рейд" покажуть в ефірі одразу кількох загальнонаціональних каналів, зокрема і в ефірі "5 каналу".

"Рейд" є таким, що назавжди увійде в підручники славетної історії. Друзі мої, 40 років таких рейдів ніхто не робив, і не вчили, як їх робити", - зазначив Президент України на презентації стрічки.

"Такий фільм не замінить жодна книга історії, на ньому буде виховуватися не одне покоління патріотів, бо патріоти за рік не народжуються, їх треба виховувати", - зазначили бійці.

Нагадаємо, 12 жовтня у Києві презентували художню марку та пам'ятну монету до Дня захисника України. Пам'ятна монета має номінал 5 грн і коштує 29 грн. Номінал поштової марки "День захисника України" складає 2,40 грн.

Попередній матеріал
У США розчаровані президентськими виборами в Білорусі
Наступний матеріал
Дообладнання позицій в зоні АТО виконано на 90% - штаб
Теги:
Loading...