5 канал

У Києві презентували аудіоверсію роману Сергія Лойка "Аеропорт"

Уривки твору озвучив актор Олексій Горбунов.

Є там і розповідь, начитана самим автором, про матір російського солдата, яка приїжджає на місце його смерті в Україні. На презентацію аудіоверсії роману прийшли українські бійці, які боронили Донецьке летовище і консультували автора під час написання книжки. Роман "Аеропорт" вийшов у світ у вересні і одразу став бестселером в Україні.

"Я спочатку не думав про аудіокнигу, але Олексій Горбунов, один з самих талановитих артистів сучасності, він подзвонив і сказав, що він хоче начитати цю книгу, і це збіглося з моїми думками, моїми бажаннями. Тому що видавець мені кілька разів говорив, що потрібно начитати книгу", - зазначив автор роману Сергій Лойко

"Я хлопець, який знаходиться безпосередньо на обкладинці цієї книжки. Книжка дуже важливу роль відіграла в нашому житті, тому що це історія нашої країни, історія цих самих подій, яка залишиться", - говорить захисник Донецького аеропорту "Вікінг".

Нагадаємо, 15 вересня на 22-му Форумі видавців у Львові кореспондент Los Angeles Times, письменник Сергій Лойко презентував роман "Аеропорт".

Як повідомляв 5.ua, Сергій Лойко у програмі "Погляд" на "5 каналі" поділився своїми думками про війну на Сході України. Зокрема розповів про оборону Донецького аеропорту, якою він її бачив і описав у своїй новій книзі.

Попередній матеріал
У МВС найкращим бійцям вручили понад 70 нагород
Наступний матеріал
Сьогодні ВР розгляне проект закону про роздержавлення засобів масової інформації