litcentr.in.ua

У Києві презентують роман Олега Сенцова

  Роман "Купіть книгу – вона смішна" - дотепний і легкий для сприйняття твір, який не містить згадки про ув’язнення автора.

  28 січня в київській книгарні "Довженко книги.кава.кіно" презентують книгу українського кінорежисера Олега Сенцова, якого засудили до 20-річного ув'язнення в колонії суворого режиму в Росії. Про це пише Cultprostir.

  Як зазначили у видавництві, роман Сенцова "Купіть книгу – вона смішна" – дотепний і легкий для сприйняття твір. Зміст книги повністю відповідає назві і не містить згадки про ув’язнення автора.

  Книга вийшла у харківському видавництві "Фоліо". Її презентацію модеруватимуть письменник і сценарист Андрій Курков, а також телеведучий, журналіст та історик Данило Яневський.

  Початок заходу о 19:00. Вхід вільний.

  Адреса: м. Київ, книгарня "Довженко книги.кава.кіно", вул.Бульварно-Кудрявська 43А

  Подія у Facebook

  Нагадаємо, у листопаді минулого року Верховний суд Росії після розгляду апеляційної скарги на вирок українському режисерові Олегу Сенцову й активістові Олександру Кольченку визнав законним і залишив у силі рішення Північно-Кавказького суду. Згідно з вироком суду, Сенцова засудили до 20 років позбавлення волі, Кольченка - до 10 років.

  Попередній матеріал
  На окуповану територію намагалися перевезти $170 тис.
  Наступний матеріал
  Бойовики гатять із забороненої зброї: військові відкрили вогонь у відповідь