afisha.tochka.net

У Києві покажуть спектакль без професійних акторів

  16 квітня в 19:00 в малому залі Палацу "Україна" відбудеться прем'єра вистави "Містерія # 3. Втрачені душі", де всі ролі замість професійних акторів виконуватимуть відомі українці.

  Вперше на театральній сцені можна буде побачити телеведучого Григорія Решетника, співачку Юлію Кавтарадзе, телепродюсера і музиканта Олексія Гладушевського, художницю і галеристку Ліку Співаковську, хореографа Сергія Гумана, ресторатора Олександра Прохоренка і телеведучого Сергія Величанського, повідомляє видання Gazeta.ua.

  У повідомленні йдеться, що для кожного з учасників постановки це перший досвід на театральній сцені. Розкрити акторські здібності, змінитися до невпізнання і освоїти новий для себе і глядача образ, героям допомагає команда професіоналів: режисер Олександр Журавель, хореограф-постановник Ольга Воробйова, продюсер вистави Дмитро Ковпак, а також організатори проекту Анастасія Аверіна та Ірина Слободян.

  Зазначається, що на кошти, виручені від реалізації квитків, організатори планують купити необхідне для Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ" обладнання "WARM AIR" ТМ "Cincinnati Sub Zero", яке запобігає розвитку гіпотермії в процесі хірургічного втручання і дозволяє уникнути негативних післяопераційних процесів.

  Ініціювавши даний проект, організатори та актори вирішили привернути увагу до проблеми важкохворих дітей.

  Попередній матеріал
  Російські окупанти відновлюють склад ядерної зброї під Ялтою - Джемілєв
  Наступний матеріал
  За два місяці перемир'я Україні вдалося краще переоснастити армію - нардеп

  Спектакль-концерт "Войцек. Карнавал плоті" уперше зіграють в Театрі драми і комедії

  Акція "Напиши солдату" стартувала у Броварах

  У Києві пройшла благодійна акція "Дитяча молитва за мир"

  В Одесі пройшла акція "Крим – це Україна"