golosukraine.com

У Києві 24 жовтня розпочнеться 45-й міжнародний кінофестиваль "Молодість"

У Національному конкурсі 45-го Київського міжнародного кінофестивалю "Молодість" покажуть 23 українські короткометражні фільми.

Загальна тривалість усіх стрічок близько п'яти годин. Це анімація, документалістика та ігрове кіно. Відібрали фіналістів з-поміж 600 заявок. Є серед них імена режисерів-початківців і вже знаних кіномитців. Оцінювати стрічки буде журі на чолі з українським режисером Романом Балаяном. Назвуть переможців у день закриття фестивалю 31 жовтня. Стартує ювілейний кінофестиваль 24 жовтня.

"Раніше мені здавалося, що наші молоді все висмоктують з пальця, чому якісь теми глобальні, світобудова, чи існує Бог, а не конкретні проблеми, які існують у цій країні. І ось події останніх років вони змінили просто свідомість наших митців. Я бачу громадянську позицію, я бачу зацікавленість дійсно у змінах в цій країні", - зазначив гендиректор київського міжнародного кінофестивалю "Молодість" Андрій Халпахчі.

"Мій фільм про місто Миколаїв, де я прожила більшу частину свого життя, і він про те, як можна чарівним чином поліпшити своє місто", - говорить режисер фільму "Закохайся в Миколаїв якщо насмілишся" Анжела Богаченко.

"Дуже приємно потрапити в таке коло, бути представленим серед таких якісних фільмів, хочеться щоб глядач бачив це кіно, тому що ми знімаємо для глядача", - зазначила режисер фільму "Абонент" Оксана Артеменко.

Нагадаємо, в липні 2015 року в Одесі відбувся уже шостий міжнародний кінофестиваль. За перемогу у кінофестивалі змагалися 12 стрічок, з них дві українські – "Пісня пісень" Єви Нейман і "Полон" Анатолія Матешка, знятий за мотивами війни на Донбасі.

Попередній матеріал
Мінфін: повторний приїзд місії МВФ до Києва очікується в листопаді
Наступний матеріал
Україна досі не отримала безвізовий режим з ЄС не тільки через корупцію - експерт
Теги:
Loading...