У Колумбії вшановували найкращих латиноамериканських музикантів (РОЗШИРЕНО)

  У Колумбії вшановували найкращих латиноамериканських музикантів. Урочиста церемонія вручення нагород MTV відбулася у столиці Колумбії Боготі. Виконавці отримували нагороди з рук Шакіри. Відома співачка родом із Колумбії, тож залюбки приїхала на батьківщину, щоб взяти участь у нагородженні.

  Колумбійський рок-гурт Дон Тетто та перуанський квартет Адаммо отримали звання найкращих новачків на латиноамериканському MTV. Дон Тетто грає альтернативний рок. Його учасники почали виступати разом шість років тому, коли ще вчилися в університеті. Та визнання прийшло лише зараз.

  Дієго Пулесіо, учасник гурту Don Tetto: "Це таке приємне відчуття. MTV завжди мало сильний вплив на нашу творчість. Тож отримати визнання саме від цього каналу - велика честь для нас".

  Головною зіркою церемонії стала Шакіра. Колумбійська співачка, котра записала декілька платинових альбомів у Сполучених Штатах Америки, приїхала на Батьківщину, щоб надати дійству ваги у світі шоу-бізнесу.

  Шакіра: "Це була чудова ідея запросити мене сюди. Я з радістю погодилася приїхати до Колумбії. Мені дуже приємно бути частиною всього цього".

  Цьогоріч музичний канал вперше вирішив провести три церемонії нагородження у різних країнах світу перед головним шоу, котре відбудеться у Лос-Анджелісі. Найкращих же виконавців Латинської Америки визначали у восьмий раз.

  Олександр Войтко, 5 канал

  Попередній матеріал
  Президент Чехії вимагає зауважень до Лісабонської угоди
  Наступний матеріал
  Старі тарифи повертаються
  Теги: