У КМДА вручали мистецьку премію "Київ"

  Вручення мистецької премії "Київ" відбулося у КМДА. Дипломи отримали семеро діячів літератури, кіномистецтва, музики, журналістики, театру, образотворчого та декоративного мистецтва.

  По кожній номінації Національні творчі спілки України створюють окремий склад журі, яке і визначає лауреатів премії. Їхні імена для попереднього затвердження передають до оргкомітету. Остаточне ж слово залишається за головою КМДА. Премію заснували 12 років тому. За цей час вона набула визнання. Нині "Київ" є другою нагородою в Україні, після національної премії імені Тараса Шевченка. Її розмір складає 25 тисяч гривень.

  Леонід Новохатько, заступник голови КМДА: "Талант - він ніжний. Часто такий тендітний і скромний і люди, ці великі подвижники, вони часто не заходять з великим бажанням у телестудію або ще кудись. Але ж в тому то й потреба влади чи необхідність влади, яка би повинна вчасно підтримати талант і його якось вивищити. Тому сьогодні ми вручали ту премію, яка після Шевченківсьекої премії є найвищою".

  Галина Стефанова, лауреат премії "Київ" в галузі театрального мистецтва: "Це знак того, що те, що ти пробуєш робити в цьому житті, ті вартості, які ти пробуєш сповідати і боронити, і відстоювати, вони хвилюють не тільки тебе одного".

  Юрій Дорошенко, лауреат премії "Київ" в галузі журналістики: "Це мистецька премія - отримуючи її хотів би вірити в те, що Київ найближчим часом буде не лише столицею культурною, політичною, економічною, а ще й столицею свободи слова".

  Попередній матеріал
  Столичний метрополітен готовий приймати фанів Євро-2012
  Наступний матеріал
  У Гідропарку відкрили перше в столиці "Містечко спорту"
  Теги: