У Індонезії відбувся фестиваль вуличних театрів (РОЗШИРЕНО)

  Яскраві костюми та гучна музика – у індонезійській столиці відбувся фестиваль вуличних театрів. Три дні у Джакарті проходили видовищні дійства з кольоровими декораціями та національною музикою.

  Історичні та сучасні перфоманси, драми та комедії. Вулиці столиці перетворилися на масовий театр. У виставах брали участь як молодь, так і літні люди, туристам також пропонували приєднатися до яскравого дійства. Колоритний фестиваль влаштували БЕТАВІ – корінні мешканці Індонезії. Так вони підтримують та розвивають свою культуру.

  Тарман, мешканець Джакарти: "Культура БЕТАВІ – унікальна, її потрібно поважати. Мені дуже подобаються традиційні пісні та танці, я із задоволенням підігрую артистам".

  Гру артистів супроводжували музики. Сидячи просто обабіч дороги, вони вибивали ритми на чудернацьких барабанах, біля них розташовувалися і сопілкарі. Біля імпровізованих сцен – кошики та капелюхи для монеток. Після кожної вистави актори закликали глядачів пожертвувати кілька рупій на нові декорації та костюми.

  Кемал, артист: "Я щасливий, бо погода чудова і багато глядачів. Усього за кілька годин наша трупа може заробити до двох сотень тисяч рупій. Ці кошти підуть на нові костюми та просто царську вечерю. Підтримуючи культуру, ми заробляємо гроші, і це добре".

  Щодня кожна трупа влаштовувала більше двадцяти вистав. Вечорами актори влаштовували вечерю просто неба, а музики із сопілками та барабанами прогулювалися вулицями та розважали туристів. Організатори фестивалю зізнаються, що ідея такого заходу виникла раптово і актори дуже швидко відгукнулися на запрошення. Тепер БЕТАВІ планують проводити такий фестиваль щороку.

  Попередній матеріал
  Померла оперна зірка України Євгенія Мірошниченко
  Наступний матеріал
  У ЄС пропонують помирити Ющенка й Тимошенко заради України
  Теги:
  Loading...