internetbode.nl

У Франції знайшли перший спільний знімок Ван Гога і Гогена

  У Франції знайдена фотографія, на якій, імовірно, зображені художники Вінсент Ван Гог, Поль Гоген і Еміль Бернар.

  До такого висновку прийшов французький фахівець Серж Плантюро, який отримав цей знімок разом з іншими фото та малюнками для експертизи від жінки-колекціонера, пише L'Express.

  На фото зображені шестеро чоловіків. В одному з них експерт впізнав Поля Гогена. Художник одягнений у типові для нього широкі і мішкуваті бретонські штани, на голові в нього - шапочка з цигейки, в якій Гоген фігурує і на ряді автопортретів.

  В іншому чоловікові Плантюро побачив людину, дуже схожу на Ван Гога. Однак, на відміну від знайомого всім образу художника, у зображеного на фотографії більш широке обличчя і міцна щелепа. Фахівець вважає, що добре відома за автопортретам трикутна форма обличчя Ван Гога пояснюється тим, що художник рано видалив собі чимало хворих зубів, а пізніше вставив нові і це дещо змінило його зовнішність.

  Серед інших людей на знімку експерт упізнав ще двох митців - Еміля Бернара і Арнольда Конінга, а також політика Фелікса Дюваля і актора Андре Антуана.

  Усіх їх зобразив невідомий фотограф в Парижі, поруч із будинком 96 по вулиці Бланш, де в той час був розміщений репетиційний зал театру "Лібр". Цей квартал розташований біля підніжжя Монмартра, недалеко від якого дійсно якийсь час жив Ван Гог. На думку Плантюро, знімок зроблений приблизно 1887 року, тобто в період художніх експериментів як для Ван Гога, так і для Гогена.

  Фотографія розміром 88 на 119 міліметрів буде продана в червні з аукціону в Брюсселі. Оціночна вартість - 120-150 тисяч євро.

  Раніше вважалося, що збереглося всього дві фотографії Ван Гога і обидві були зроблені в роки його юності.

  Попередній матеріал
  У західній півкулі Землі сейсмологи фіксують інтенсивну вулканічну активність
  Наступний матеріал
  У зоні АТО затримали трьох чоловіків з вибухівкою та боєприпасами - МВС
  Теги:
  Loading...

  Украденные шедевры Ван Гога и Моне нашли возле психбольницы

  Розслідування крадіжки картини Ван Гога в Єгипті

  У Греції знайшли альбом малюнків, які можуть належати Ван Гогу

  "Юна таїтянка" Гогена пішла з молотка