У Берліні розпочалися Дні українського кіно в підтримку Олега Сенцова

  У столиці Німеччини Берліні в понеділок розпочалися Дні українського кіно в підтримку утримуваного в ув'язненні в Росії кримського режисера Олега Сенцова.

  Подяку всім, хто підтримує Україну, її громадян, висловив Президент України Петро Порошенко. "Україна вдячна всім, хто підтримує її громадян, які під час анексії Криму і неоголошеної війни стали бранцями, політв'язнями або переслідуваними за свій патріотизм і любов до свободи", - йдеться у повідомленні прес-служби Президента.

  Порошенко висловив упевненість, що Європа не забуде про долю кінорежисера Сенцова, про долю всього кримськотатарського народу і про факт першого з часу Другої світової війни відторгнення силою території незалежної держави.

  "Нас усіх об’єднує бажання підтримати митця, який бореться за незалежність та суверенітет своєї Батьківщини, відстоює водночас мир і безпеку всього європейського континенту. Вірю, що разом ми зробимо все для його визволення. Так само вірю, що народи Європи спільно протистоятимуть загрозам, з якими український народ веде боротьбу на Сході своєї країни", - зазначається у повідомленні.

  Крім того, Президент висловив сподівання, що Дні українського кіно в Берліні відкриють нові імена, нове осмислення людського буття, нову Україну, яка героїчно бореться і творить, будує правову державу і вільне суспільство, зберігає толерантність і плекає творчу свободу.

  Дні українського кіно в підтримку Сенцова триватимуть до 2 липня.

  Попередній матеріал
  У Лос-Анджелесі відбувся флешмоб "Ейнштейнів"
  Наступний матеріал
  ФСБ затримала "міністра" окупаційної "влади" Криму – той вкрав майна на 48 млн