Триває музичний фестиваль Sziget (репортаж)

  Найбільший у світі музичний фестиваль - Sziget - відбувається в Угорщині. Шість днів музики різних стилів від металу та електроніки - до блюзу та джазу можна почути на острові Обуда в Будапешті.

  Шістдесят сцен та чотириста тисяч глядачів – такий цьогорічний Sziget. Фестиваль називають європейським святом музики та єднання, його по праву вважають - одним з найяскравіших молодіжних заходів літа. Меломани приїжджають на Sziget з усієї Європи. Чимало із них іще взимку починають заощаджувати гроші на поїздку. 

  Вже вдруге фестиваль відбувається без державної фінансової підтримки, більше того - організатори сподіваються на чималий прибуток. Очікується, що Sziget поповнить кошторис Угорщини на шість мільйонів євро. Місцеві мешканці вважають фестиваль задорогим, угорці певні: ціна на квиток у тридцять дев`ять євро на один день розрахована лише на іноземців. 

  Sziget на кілька днів стає окремою державою в Угорщині. Гостям пропонують найрізноманітніші послуги від хімчистки, пошти і камер схову до щоденного догляду за дітьми. Цьогоріч до переліку додали спеціалізовані медичні намети. На випадок можливого спалаху нового вірусу грипу на Sziget працюють чотириста медиків.

  Завершиться фестиваль сімнадцятого серпня. А до того – сотні тисяч гостей зможуть насолодитися понад тисячею концертів, театральних вистав, танців та співів до самого ранку.

  Дар`я Тарадай, Євгенія Гінтовт, Юлія Куценко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (6.14Мб)
  Попередній матеріал
  Долар продовжує дорожчати (репортаж)
  Наступний матеріал
  "Талібан" підірвав бомбу біля бази НАТО в Кабулі
  Теги:
  Loading...