Світ попрощався з Майклом Джексоном

  Америка і світ - прощалися із королем поп-музики Майклом Джексоном. У "Стейплс-Центрі" в Лос-Анджелесі завершилася публічна жалобна церемонія. Кілька кварталів навколо арени були закриті поліцейськими кордонами, щоби запобігти можливій тисняві. Мільйони шанувальників Майкла Джексона спостерігали за панахидою - провідні світові телеканали транслювали подію наживо.

  У жалобному концерті пам`яті Майкла Джексона взяли участь Лайнел Річі, Мерая Кері, Стіві Вандер, Брук Шилдс та інші. Золочену труну поп-короля встановили попереду сцени. Після виступу зірок світового шоу-бізнесу та інших знаменитостей, члени родини Майкла виголосили прощальну промову. Потому публічна панахида завершилася і кортеж з труною Майкла Джексона рушив від "Стейплс-Центру".

  Як повідомляє Сі-Ен-Ен, мерія Лос-Анджелеса поставила питання: хто буде платити за забезпечення у місті підвищених заходів безпеки під час публічної панахиди? Місто сподівається компенсувати від 2 до 4 мільйонів доларів США. Для цього вже створили веб-сайт, на якому шанувальники творчості Майкла Джексона можуть зробити пожертву. "Місту потрібна допомога",- цитує Сі-Ен-Ен Метта Сабо, речника мера Лос-Анджелеса.

  До публічної панахиди останню шану легендарному співаку віддали рідні і близькі друзі. Приватна церемонія відбулася на цвинтарі Форест-Лоун у Лос-Анджелесі. Саме там і поховають легендарного Майкла Джексона.

  Співак помер 25-го червня від зупинки серця. Джексону було 50 років.

  Норма Перамо, шанувальниця Майкла Джексона: "Ще з дитинства він був моїм героєм. Мене виховувала тітка, вона теж зараз на небесах, і вона була мені наче мама. Коли ми переживали важкі часи, музика Майкла Джексона робила мене щасливою. Я могла зануритися у цю музику і забути про все погане. Мені дуже його бракуватиме".

  Попередній матеріал
  Байкери вирушили у мотопробіг місцями Полтавської битви (репортаж)
  Наступний матеріал
  Світ попрощався з Майклом Джексоном
  Теги:
  Loading...