"Жовтень" 5.ua

Столичний кінотеатр "Жовтень" відкриють 18 жовтня

  Кінотеатр "Жовтень" відкриється після реконструкції 18 жовтня. У перший день роботи кінотеатру вхід для всіх відвідувачів буде безкоштовним.

  Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

  "Зараз тут (у кінотеатрі "Жовтень" – 5.ua) триває відбудова. Хоча це, по суті, буде оновлений майже на 100% кінотеатр, який відповідатиме всім нормам сучасного кінотеатру. Ззовні приміщення буде таким, яким його багато років знають кияни, але всі внутрішні приміщення та усе обладнання будуть нові. Це буде один з найкращих комунальних кінотеатрів Києва", – цитує прес-служба міського голову Києва Віталія Кличка.

  За його словами, відкриття оновленого кінотеатру заплановане на 18 жовтня. "Будемо раді всіх вітати в новому кінотеатрі. У перший день запрошуємо всіх на безкоштовні кінопокази. І кілька днів після відкриття, як мені сказали, тут безкоштовно пригощатимуть попкорном", – сказав міський голова.

  Кличко також зазначив, що наразі над відбудовою "Жовтня" працюють понад 300 людей. "…Працюють на об'єкті вдень і вночі. Часу залишилось мало, але кажуть, що встигнуть. Тож до початку кінофестивалю "Молодість" кінотеатр буде введений в експлуатацію і тут можна буде подивитись фестивальні фільми", – додав він.

  Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що столичний кінотеатр "Жовтень" обіцяють відкрити 25 жовтня.

  Попередній матеріал
  Міхеіл Саакашвілі: Українські солдати і офіцери просто дивовижні хлопці – вони врятували Європу
  Наступний матеріал
  Збройний конфлікт на Закарпатті був спровокований діями місцевих міліції та СБУ – ТСК
  Теги:
  Loading...