Сьогодні у Вінниці починаються "Дні Америки"

  Сьогодні у Вінниці починаються "Дні Америки". В програму заходів входить низка інформативних освітніх і культурних заходів.

  Відкриє проект посол США в Україні Джеффрі Пайєтт. В програму заходів входить низка інформативних освітніх і культурних заходів, спрямованих на зміцнення зв’язків між американським і українським народами, повідомляє місцеве видання "Моя Вінниця".

  У повідомленні йдеться, що серед освітніх, культурних та спортивних заходів, які пройдуть в місті по 29 квітня включно, кожен знайде для себе щось цікаве.

  Вінничани ознайомляться з програмами Уряду США для школярів, студентів і тих, хто хоче знайти роботу у Сполучених Штатах. Відбуватимуться лекції та семінари для викладачів та бібліотекарів, конкурс для знавців англійської мови. Освітній ярмарок пройде у приміщенні Вінницького національного технічного університету. Консульській відділ Посольства США в стінах Центральної міської бібліотеки відповідатиме на запитання вінничан у заході, що носитиме назву "Все, що ви хотіли знати про американські візи, але боялися спитати".

  "Вінницю ми обрали не випадково, адже саме це місто в Україні представляє себе як європейське, а значить, тут шанують традиції і звичаї різних народів світу", - повідомила аташе з питань культури Посольства США в Україні Шеріл Бістрянскі, повідомляє видання "День".

  "Проект орієнтований на школярів, студентів і тих, хто хоче знайти роботу в Сполучених Штатах. Для них будуть проведені лекції, семінари, конкурси. Також культурна програма "Днів Америки" буде включати концерт, майстер-клас і пізнавальну лекцію для музикантів від американського фолк-групи "Tumbling Bones". Цікавою буде виставка артефактів американських індіанців, яку розгорнуто в одному з місцевих музеїв. Не менш пізнавальними стануть документальні стрічки. Їх покажуть у кінотеатрі "Родина", - додала Шеріл.

  Всі заходи безкоштовні. Але організатори попередили, що на деякі з нихпускатимуть тільки за запрошеннями.

  Попередній матеріал
  Пайєтт заявив, що незабаром підпише другу угоду про кредитні гарантії для України на $1 млрд
  Наступний матеріал
  "Подумав, що відео з Прип'яті" – в інтернеті набирає популярність відео безлюдного вокзалу в Криму

  У столиці стартував Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів

  У столиці відкрився V міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал"

  163 українські фільми претендують на участь в Одеському кінофестивалі

  У Кам'янці-Подільському вперше пройде фестиваль оперного мистецтва