bastion.tv

Сьогодні розпочне роботу Національний Сорочинський ярмарок

  У вівторок в селі Великі Сорочинці, що на Полтавщині, розпочне свою роботу Національний Сорочинський ярмарок, який триватиме по 23 серпня включно.

  Національний Сорочинський ярмарок традиційно проходить наприкінці серпня в селі Великі Сорочинці Миргородського району. Ярмаркова площа становить більше 16 га. Щорічно Сорочинський ярмарок відвідує від 500 до 1 млн осіб. У 1999 році Сорочинський ярмарок отримав статус національного.

  Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", на офіційне відкриття, заплановане на 11:00, очікують приїзд глав ряду міністерств і відомств України, зокрема, Міністерства інформаційної політики, Державної фіскальної служби. "Свою участь у ярмарку підтвердив міністр інформації Стець, керівник державної фіскальної служби, а також керівництво ряду областей і політики", - повідомила журналістам співробітник ТОВ "Сорочинський ярмарок" Світлана Свищева.

  Вона додала, що запрошення на ярмарок були спрямовані першим особам країни, проте підтвердження їх приїзду поки не отримано.

  Разом із тим, ярмарок відвідають 8 послів різних країн світу, серед них Великої Британії, Словаччини, Грузії, Польщі, Малайзії, В'єтнаму. Представники В'єтнаму збираються познайомити гостей з культурою своєї країни і організувати майстер-класи.

  Цього року в планах ярмарки - проведення "Свята сала" та "Богатирських ігор", запланованих на суботу, 22 серпня. Загалом розважатимуть гостей 150 колективів художньої самодіяльності. 

  Нагадаємо, наприкінці червня в Одесі відбувся "Литовський ярмарок". Метою ярмарку був не комерційний успіх, а заохочення українців до ближчого знайомства з Литвою, тому крім литовської кухні та виробів, були представлені й туристичні агенції, і навчальні та медичні заклади.

  Попередній матеріал
  У разі ймовірного наступу терористів їхні втрати сягнуть неприпустимого рівня – Галушко
  Наступний матеріал
  За добу проросійські терористи 86 разів відкривали вогонь по українських позиціях
  Теги:
  Loading...