софійська площа
5.ua

Сьогодні на Софійській площі стартує фестиваль французької культури видовищним шоу просто неба

  Портрет Надії Савченко і хроніка Майдану на дзвіниці Софійського собору. Уже сьогодні ввечері оживе Софійська площа. До Києва прийшла Французька весна.

  Традиційний фестиваль французької культури традиційно стартує видовищним шоу просто неба. Цьогоріч воно як ніколи співзвучне з українським сьогоденням. Французи приготували дуже несподівану і зворушливу виставу, яку ще ніде і нікому не демонстрували, бо створили її спеціально для українців.

  Щойно стемніє, на фасаді Софії покажуть, як Україна бореться за свою свободу і чого це їй вартує. 

  Ці французи спостерігали за революцією гідності зі шпальт газет і екранів телевізорів. Уперше приїхали до Києва торік восени - і почали готувати цю виставу. Такі шоу вони уже давно возять світами - на своєму Соборі Паризької Богоматері також робили щось схоже. Нема, кажуть, чому дивуватись.

  Софія то потопатиме в темряві і волатиме про такі потрібні нам мир і свободу, то гратиме усіма кольорами веселки і бубонітиме дитячими голосами.

  Вистава триває якихось двадцять з лишком хвилин, але весни у ній значно більше. Уже сьогодні ввечері для всіх, хто в Києві і зачекався весни. І хоча за прогнозами цей квітневий вечір буде холодний, на Софійській площі помітно потепліє.

   

  Попередній матеріал
  На Філіппіни насувається тайфун "Майсак": влада евакуює 20 тис. людей
  Наступний матеріал
  В мережі з'явилось відео з черговим "шахтарем", який воює на Донбасі

  За 12 днів у Києві стартує "Французька весна"

  У Києві виселяють музейників та художників з території Києво-Печерської лаври

  Київ увійшов у трійку міст з найдешевшими готелями

  Київський театр Франка відзначив 95-літній ювілей