Родичі Майкла Джексона вимагають додаткового розтину

  Родичі Майкла Джексона вимагають провести ще один розтин тіла зірки. Як кажуть близькі до сім"ї джерела телекомпанії Бі-Бі-Сі, у родини залишилися питання, на які досі немає відповіді.

  Також родичі поп-короля засмучені, що чекати на оголошення офіційної причини смерті доведеться кілька тижнів. Саме стільки часу потрібно для проведення токсикологічного аналізу.

  Крім того, близькі поп-ідола прагнуть отримати відповіді і в особистого лікаря співака Конрада Мюррея. Поліція припускає, що він ОСТАННІЙ, хто бачив Джексона живим. На цю годину відомо, що кардіолог уже ВДРУГЕ дав свідчення у справі.

  Джессі Джексон, священик: "Зрозуміло, що вони незадоволені результатами розтину. Саме тому вони і хочуть, щоби його ще раз провели незалежні фахівці. Є чимало запитань, наприклад, 12-годинна прогалина між тим, коли Майклу стало недобре і тим часом, коли медики заявили, що він не дихає. Що сталося у цей час? Ми не знаємо..."

  Метт Елфорд, Адвокат Конрада Мюррея: "Нас запевнили, що Мюррея не підозрюють у причетності до смерті пана Джексона. Але він свідок подій, що призвели до смерті пана Джексона, тому поліція і прагне знову з ним поговорити".

  Попередній матеріал
  300 річницю Полтавської битви відзначили в Україні
  Наступний матеріал
  Рада Росія-НАТО офіційно поновила роботу
  Теги:
  Loading...