Порошенко 5.ua

Президент затвердив лауреатів премії "Українська книга року"

  Петро Порошенко на підставі рішення комітету зі щорічної президентської премії "Українська книга року" своїм указом затвердив лауреатів премії за 2014 рік.

  Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  Відповідно до указу Президента №361, щорічну премію "Українська книжка року" у номінації "За видатні досягнення у галузі художньої літератури" присудили трилогії "Самотність пророка, або Добрий Ангел Івана Франка: Роман-есей", "Поет і владика: Роман-есей", "Доктор і Професор, або На шляху поступу: Роман-есей".

  "За вагомий внесок у розвиток українознавства" нагородили книжкове видання "Вулицями старого Києва". У номінації "За сприяння у вихованні підростаючого покоління" відзначили книгу "З Божого саду. Рослини і тварини у Святому письмі".

  Повідомляється, що звання лауреата премії Президента України "Українська книжка року" отримали: Лев Різник за трилогію "Самотність пророка, або Добрий Ангел Івана Франка: Роман-есей", "Поет і владика: Роман-есей", "Доктор і Професор, або На шляху поступу: Роман-есей", Ольга Друг за книжкове видання "Вулицями старого Києва", Андрій Топачевський за книгу "3 Божого саду. Рослини і тварини у Святому письмі".

  Попередній матеріал
  Французька компанія Total покинула спільний з "Газпромом" проект - ЗМІ
  Наступний матеріал
  Яресько сподівається на зустріч з кредиторами 30 червня або 1 липня
  Теги:
  Loading...